Welcome ...♥

24. ledna 2016 v 9:58 | posted by: Lucy |  Blog
Ahoj blogerky a blogaři,

dlouho jsme přemýšlela, jaký článek napsat na úvod. Chtěla jsem něco jiného, speciálního, ale nakonec to pojmu stejně tak, jako ostatní. Jistě Vás totiž všechny zajímá, z jakého důvodu byl tento blog založen, čemu se bude věnovat a jaký obsah bude přinášet. Nebudu zde zatím psát konkrétní plány tohoto blogu, jelikož jsou zatím v daleké budocnosti....ale určitě Vám prozatím, že jsem již zkušená blogerka. Měla jsem už pár blogů, ale popravdě ani jeden z nich vlastně neměl úplně smysl. Tento blog bych chtěla hodně propracovat už jen proto, že bude o mně. A nemyslím tím o mně jako o mně.

Jen bych ráda prostřednictvím tohoto blogu dodala sílu, inspiraci a motivaci v několika věcech. Například v tom, že spousta lidí chce ve svém životě něco dokázat. A může to být úplně cokoli.
V tomto úvodním článku se ještě nechci úplně rozepisovat, spíše naznačit těm, co by třeba měli chuť tento blog číst a s jeho pomocí dokázat třeba něco podobného, jako já.
Nikdy jsem totiž nevěřila, že by šlo ze dne za den změnit život. Změnit styl, jakým žiju. Změnit všeobecně přístup k věcem, které jsem před pár lety nějak viděla a teď je vidím jinak. Protože jakmile se vám ve svém životě povede změnit jednu věc, přeorganizuje se vám rovnou více věcí naráz. Hodněkrát jsem si říkala, že to nejde.

Jde to.

Takže například bych se ráda věnovala tomu, jak se mi povedlo zhubnout poměrně dost kil. O tom, jaké potraviny vyzdvihuji, co jím, co vařím + ráda bych přidala recepty na různé zdravé mňamky, ale i obědy, dorty, dezerty...

Myslím, že je určitě na co se těšit a já doufám, že tento blog budu postupem času obohacovat o další a další věci a postupně se vyrýsuje smysl celého blogu.

Všem návštěvníkům zatím děkuji za přečtení tohoto článku a v nejbližších dnech se pokusím alespon trochu sladit design. :-)

Zatím se mějte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama